DREAM PARK

Karasu/Sakarya

Sakarya’nın karasu ilçesinde Karanfil Yapı tarafından yapımına başlanan DREAM PARK GOLD İstanbul’a 190 Ankara’ya 290 İzmit’e 70 km mesafede bulunmaktadır. Çevresindeki doğal güzelliklerle bir bütünlük yakalayan DREAM PARK TATİL SİTESİ Sakarya nehrinin denize döküldüğü noktada bulunmaktadır.

Muhteşem doğa manzarası eşliğindeki proje, denize ve göle 3 dk. yürüme mesafesindedir. Son derece deneyimli bir ekibin denetiminde inşaa edilen DREAM PARK Tatil Sitesi yürüyüş kortları, yeşil alanları, çocuk parkı, cafeterya, sauna, fitness, 3 adet yüzme havuzu, aqua park, özel beach, güvenlik kameraları ve site görevlisi ile size çağdaş ve konforlu yaşamın en güzel örneklerinden birini oluşturuyor. Konutların tesliminden itibaren hizmet verecek deneyimli kadrosuyla, ihtiyacınız olacak bütün teknik desteği size sunuyor.

Zemin sağlamlığından yapıların dayanıklılığına, peyzaj ve çevre düzenlemesinden evlerin iç dizaynlarına kadar büyük özen ve titizlik gösterilerek ve her ayrıntı düşünülerek projelendirilmiştir. Çatısından dış duvarlarına kadar son derece yüksek kalitede malzemelerle örülmüş olan DREAM PARK Tatil Sitesi kalite ve estetikle donatılmıştır.

Daire Özellikleri


» AMERİCAN İÇ KAPILAR
» AVİZELER
» BARBEKÜ
» ÇELİK KAPI
» DUŞAKABİN
» ISICAM
» MERKEZİ UYDU SİSTEMİ
» PERDE STOR VE FON
» PVC DOĞRAMALAR
» SATEN DUVARLAR
» SİDDİNG DIŞ CEPHE

Site Özellikleri


» 7/24 GÜVENLİK GÖREVLİSİ
» AQUA PARK OYUN HAVUZU
» BÜYÜK HAVUZU
» ÇEVRE AYDINLATMA
» ÇOCUK HAVUZU
» FİTNES SALONU
» HAVUZ
» KAFETERYA
» KAMERALI GÜVENLİK
» SAUNA
» YAZ-KIŞ BEKÇİ
» YÜRÜYÜŞ ALANLARI